Ku Luksi & Moda Jane Prioriteti Yne

Rreth Nesh

Mirsevini ne Dyqanin tone Online.  Ju mund te shifni ofertat me fantastike per aksesoret qe mund tju nevojit duke filluar nga pajisjet elektronike deri tek aksesoret si ora, canta, kepuce etc.  Larmishmeria e produkteve dhe cmimet e uleta jane prioriteti yne. Me hapjen e portalit tone, ne do organizojme nje llotari me 3 fitues. Ju mund te konkuroni per FALAS. Fituesit do marin kupone dhurate me vlera te ndryshme.

Perse NE?

1) Malli juaj postohet brenda 1 ore mbas kryerjes se Pagese.

2) Neqoftese keni pakenaqesi me arikujt, ju mund ta ktheni dergesen prap tek ne. Ne kete rast postimi do te kryhet nga ana juaj.

3) Jemi nga te paktat kompani Serioze qe klienti dhe artikujt jane prioriteti yne kryesor.

4) Sa me shume Te Blini aq me shume do perfitoni dhurata qofte edhe disa ulje special

5) Per cdo artikull qe ju mund ta gjeni me lire se sa ne e shesim ne dyqanin tone, ne jemi ne gjendje tjua shesim me te njejtin cmim. Kjo do vertetohet nga fatura tatimore e produktit por edhe nga shitesi. Me vone do verifikohet nga kompania dhe do jua shesim ju me te njejtin cmim konkurues ne trreg.